1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per transferimin e balances nga Skrill ne Skrill

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga realb23, 17 Korrik 2021.

 1. realb23

  realb23 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje,
  Kam nje balance ne Skrill dhe me duhet ta kthej ne "cash". Eshte ndonje i gatshem per t'ia derguar un balancen time te Skrillit ne adresen e tij te Skrill dhe ai te me jape para cash. Sigurisht, do I transferoj 5% me teper, p.sh nese ai pranon te jape $200 ne cash do i transferoj $210 ne Skrill. Nese dikush eshte I interesuar per tu takuar ne Tirane me kontaktoni. Arsye qe nuk po i bej "withdraw" balances ne llogarine bankare eshte se jane $ te fituara nga "gambling" dhe banka mund te kerkoje burimin e tyre (Cka nuk eshte e lejuar ne Shqiperi)
   
 2. Geni95

  Geni95 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  blej crypto me balancen qe ke n skrill pastaj shiti n cash ke n tirane ose cex.io boj withdraw. un kshu veproj klm
   
 3. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  924
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Per 10$ nuk besoj qe ta kryn dikush ket sepse 10 euro automatikisht i mer veq atm kur i terhek lekt prej Skrill per ata qe kan kartel dmth ata duhen me hy me minus, un mundem me ta kry kete sherbim vetem se tjeter ofert
   
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  367
  Pikë nga trofetë:
  98
  Nqs i ke me ID tende nuk me interesojne, nqs i ke me ID vk me kontakto tmi transferosh mu. :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...