1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per thirrje telefonike?

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga albertbytyqi, 6 Maj 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  A mund te me shpjegoj dikush se si eshte metoda qe te therras pa numer pra si te fsheh numrin kur dua te beje nje thirrje.Numrin e kam te Vales pra 044-........
   
 2. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Tung,

  Nuk e di qellimin tend, (te mire apo te keq) Por per ta fsheh numrin tend kur e therret dikend shtyp para numrit #31#044-***-****

  Dhe behet pa numer.!!
   
 3. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,887
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  108
  ..por nese provon me thirr dikon qe e ka numrin Roming, atij i del numri yt edhe pse e thirr pa numer...

  Me te mira...
   
 4. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  falemnderit shum djema tema mund te mbyllet.Jo bre skom kurrfar qellimi po thjesht me e dit kta se ma kan nshu fore do qashtu e ja u ktheva se me bojshin hajgare qe spo di e sme tregojshin ahhaha.Falemnderit shum edhe niehre
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...