1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per te lidhur webin me ads

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga ceo, 11 Maj 2018.

Tags:
 1. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ke te zgjedh qe te bej webin tim ne ads.
  Instant article po thon qe spo pranojn edhe ose kom nifar trafiku mesatar 1k n post organic jon krejt
  Adsense shum pak po pagun
  A keni naj propozim tjeter ?
   
 2. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mgid.
  Adnow.
  Etj...
   
  ceo pëlqen postimin.
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  159
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kur paske pak fitime nga adsense mos u lodh me tjerat
   
  enneaa pëlqen postimin.
 4. Rimi Allmuça

  Rimi Allmuça Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese e eke webin me trafik ne usa ajt te trehoj menyre ne adsense qe te fitosh 7-10$ dita
   

Shpërndaje faqen

Loading...