1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per snapchat geofilter

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 10 Qershor 2017.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  kohve te fundit e kom pa qe disa fshatra per rreth meje kan geofilter ne snapchat
  un di qysh me apliku per geo filter amo sjau di kriteret e sendet edhe sjam dizajner dmth me bo logon
  sepse deshta me shtu edhe fshatin tim nqs dikush o i mir per logo edhe pse veq shkrim osht geofilteri edhe ju kan aprovu naj geofilter te komentoj nqs ka mundsi mem ndihmu
  faleminderit
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  mfalni per double post mirpo hala skom mujt me bo sen a ka najkush qe din qe jo i lus adminat me mbyll temen
   

Shpërndaje faqen

Loading...