1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per Smart IPTV

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bone, 23 Dhjetor 2016.

 1. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, Si mundem qe te shikoj Kanalet Free ne Smart TV Samsung, permes SMART IPTV.
   
 2. bebe

  bebe Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  a dini ndonje faqe ku muj me ble IPTV amo qe pranojn Bitcoin
   
 4. dotnet

  dotnet Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  po veq shkrum ne privat te tregoj
   
 5. bebe

  bebe Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  sa e di une po une kom kontaktu nepermes emailit shpresoj se po se e pranon Bitcoin
   
 6. swcheps

  swcheps Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  qysh po menon i kom ble? a iblen 1 here tanaj i ki gjith a n'mujt?
   
 7. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
 8. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
 9. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  pak shtrejt por ndoshta eshte stabil se ketu ne Kosove problem me gjet njerz serioz une po kam shume problem mje nje person te Tregu i Gjerlbert Prishtine, kur e lidhi internetin me Kujtes te gjitha kanalet punojne kurse me Ipko kanalet shqip nuk punojne.
   
 10. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  sa kanale jan qatu total krejt se npun jam sun po kshyri informatat aty edhe qysh e lidh shembull me tv kto kanalet ?
   
 11. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Per kanale sakt nuk e di sa jone total, muje qato kanale qe me interesun shqip punun pa problem.

  Per me lidhe me TV duhesh me pas Smart TV edhe me instalu Kodi, tani ke tutoriali ne youtube sa t'dush, ose nese nuk ki smart tv munesh me bo me Android TV box, qeto jane mundesit.
   
 12. Barcelonist111

  Barcelonist111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  379
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qfar programe ka qaty qe eki ble mundesisht mem kallxu se jom i interesum edhe un me ble .
   
 13. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
 14. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
 15. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  o LTH05 MA JEP MAC ADRESE E TV SMART TE FUTI UN PLAYLIST M3U MA DERGO NE PM
   
 16. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pergjigju ne PM te kam shkrujt.
   
 17. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Si te bohet pagesa me BTC, ja jep nje email dhe automatik merr nje email me infot, per log-in link dhe username dhe password.

  Varet prej platformes qe perdor, Android, Windows Mac i ke te sqarume cka me download edhe me shiku kanalet, per Android te kerkon nje app me instalu "Xtream Codes IPTV" kur e hap te kerkon username;pw edhe i shenon ato qe merr ne email edhe te shfaqen te gjitha kanalet, per smart TV permes Kodit, prap ka addon te Xtream Codes IPTV, shenon username;pw dhe Windows me VLS m3u playlista me TV!
   
 18. Lindi29

  Lindi29 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  28
 19. daniel2017

  daniel2017 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 20. Oxydo

  Oxydo Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush do Test 24 ore le te dergoj mesazh.

  Pershendetje
   

Shpërndaje faqen

Loading...