1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per shitje Online

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga mirsadbekiri1993, 16 Gusht 2019.

 1. mirsadbekiri1993

  mirsadbekiri1993 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Prsh..
  A ka ndonje web free qe mundem me shit online presetsa per premier, lightroom ... ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...