1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per shitje domaini ne sedo

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga immortal.boy, 12 Gusht 2019.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje , te gjithve.
  Vendosa te shes nje domain ne sedo, ndjek te gjitha rregullat qe thote sedo.com (domaini eshte blere ne godaddy ) por sme verifikohet ownership.

  Ju lutem kush ka bere shitje me pare ne sedo, nese mundet te me ndihmoj ne privat a dicka qe ta konfiguroj .
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,786
  Pëlqimet:
  533
  Pikë nga trofetë:
  293
  Çfarë të nxjerrë? Ndonjë foto
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  me vjen Email.
  Hello ,

  Please note that the ownership of the domains listed below could not be verified automatically.
  Your domains will be deleted from your Sedo account within 10 days after listing the domains, in case you do not use any of the options below to verify the ownership of your domains.


  We kindly ask you to verify that you are the current owner of these domains by using one of the following ownership verification options:
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,786
  Pëlqimet:
  533
  Pikë nga trofetë:
  293
  Po shumë bukur. Pse nuk e verifikon?
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  po kam tentuar mbi 5 her ta verifikoj s'eshte bere , tani u be duke vendosur ns e sedo.
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,786
  Pëlqimet:
  533
  Pikë nga trofetë:
  293
  Këtë doja të thoja edhe unë, por ti nuk referove fare se cfare beje dhe çfarë metodash jepeshin për verifikim.
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  Referimi kishte ardhur vetem me mesazh se tek sedo nuk te japin reference kete!
  Gjithsesi sh flm per kohen.
   
 8. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  mos humb koh n SEDO se ska sen prej tyne kshtu qe provo diku tjeter
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  Kam vene re qe ti je aktiv per shitblerje domainesh ne forum , dmth ke shume njohuri, te lutem nese mundesh me adreso diku, mund te quhet domain pak a shume premium, nese mundesh ose ketu ose ne pm tme adresosh diku.
   
 10. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  provo diku tjeter si: domainmarket.com, flippa.com, Godaddy etj. se spo di tash cfar domeni ke per cilin treg por me smiri esht te krijosh "ONE PAGE Site" (domain for sale) nese esht domeni premium, shum me shpejt dhe leht e shet edhe nuk i paguan askuj as Fee as Commission
   
 11. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,713
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  213
  po ta nisi ne privat, se di a osht naj domain kushedi se ca premium e me jep info me teper se e di qe je eskpert i kesaj fushe,
   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,786
  Pëlqimet:
  533
  Pikë nga trofetë:
  293
  Ca cmimi e shet dhe ma dergo edhe mua njëherë
   

Shpërndaje faqen

Loading...