1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje per samsung s3 numri nuk punon

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 26 Prill 2017.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  pershendetje te gjithve
  kam 1 samsung s3 edhe numrin z mobile po e shti ne to ja jap kater 0 val e qet se ka amo kir provoj me thirr knej mdel qe po thirret nr amo ne samsung sme qet sen kir provoj me kqyr sa euro i kan nto mdel not registred on network a munet najkush mem ndihmh nlidhje me kto
  faleminderit
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,611
  Pëlqimet:
  689
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sa i perket problemit un spo di qysh met nimu se nuk mirrna me android,
  Nese don un e kam 1 samsung s3 osht perfekt punon shum mir veq ekrani ka problem , nese don ta shesi 20 euro ja merr ekranin tondin edhe ja qet ktij tpunon super.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  faleminderit per ndihmen mirpo un kam telefon tjeter po thash ta lo s3 tr ndrequn puna me e shit se sish kon problem vlla
   
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Provo zgjidhjen e pare, qe sbon kqyri tjerat zgjidhje:
  Code:
  https://blog.unlockbase.com/how-to-fix-not-registered-on-network/
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 6. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  faleminderit do i provoj gjitha metodat 1 nga 1 thanks bro
   

Shpërndaje faqen

Loading...