1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per PHP Token Status

Tema tek 'Depo' e hapur nga wolf_mc12, 9 Shkurt 2021.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,

  E kam nje script, cilen admini e ka lidh me Token key, dhe pa te jep admini key nuk mundet te hapet scripten ne web pasi te kerkon token, krejt esht ne formatin .php
  A ipet mundesisa me feshi opcionin per TOKEN?
  Dhe per kete paguj 50 usd ne btc.
  Kush di le te me kontaktoi ne PM.
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nese script eshte bler ne codecanyon ata ta japin tokenin. Gjithsesi nese do qe te nderhysh ilegalisht ne script e gjitha mvaret nga kodi se a eshte i enkriptuar apo jo.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet. Kunder rregullores.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...