1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per per per pershendetje te gjith.

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Danny, 20 Mars 2020.

 1. Danny

  Danny Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje un jam Deni jam nje antar i ri po i vjeter ne mosh kaq
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,663
  Pëlqimet:
  1,147
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe.
   
 4. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mire se erdhe
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...