1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per Paypal llogari me hap

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 30 Qershor 2020.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tung

  kam nje pages ne propellerads dhe po thojn se per momentin nuk dergojm transaksione ne payoneer dhe duhet te zgjidhni tjeter menyre pageses. Aty shoh Paypal USD dhe Skrill.

  mendoj ta hap nje paypal acc jetoje kosove, po pasi kerkuan USD a ka naj problem a mundem
  me i terhek nga Paypali ne Raiffeisen bank?
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Paypal une kom pas problem edhe nuk ta preferoj , po prit o vllai se payoneer u rregullu sic duket lexoj temat ne forum njeher .
   
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  211
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Propellerads thote se nuk do ti dergojm pagesat neper mes Payoneerit. Po shnosh
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Neser nuk ti dergon po payoneer nga data 6 prap pranon pagesa
   
 5. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Paypal ne Kosove funksionon. Une i kam dy paypal account qe i perdori rregullishit. Perdori paypal qe reth 4 vite. Nuk osht problem pse funds jan USD. Nese e len EURO si prioritet currency at her pala tjeter ti dergon ne dollar po ty te vijn ne euro. Po edhe nese te vijn ne USD apet ska problem se kur bon withdraw e bon me euro dhe te vijn ne llogari bankare vetem euro e gjithe shuma. Pa problem. Nese te duhet ma shume ndihme, munesh me m'kontaktu pa problem.
   
  -K-M- pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...