1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje per PayPal account pi ks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Samadhi, 10 Gusht 2023.

 1. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ka mundesi dikush qe ka hap paypal account pi ks me ma spjegu qysh e ka hap pasiqe kosova nuk eshte ne listen e regjistrimeve dhe prefiksi i kosoves nuk osht gjithashtu
   
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,125
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  153
  Shtetin albania e zgjedh , pastaj numrin e vales e zgjedh monaco te prefixi , edhe me kartel bankes mundesh me Raffaisen Bank - Visa Electron , NLB ose TEB //
   

Shpërndaje faqen

Loading...