1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per Payoneer dhe ATM

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 10 Korrik 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Deshta me i terhek 300€ sot ne bkt atm me payoneer dhe aty mtha nuk mundemi me kry transaksionin plus mqitke jepe pinin e ri krejt palidhje pytje kurse nfillim ma pranoj pinin dmth ska lidhje pini ktu hiq.

  Dhe provoj prap me i terhek prap nuk ben, kur hy ne kompjuter dhe hy ne payoneer e shoh upcomming transaction shumen dhe mi kishin largu prej balance. I thirra telefon payoneerin tha ti ka blloku banka qe ka pas probleme me master dhe duhet me prit deri 7 dite. A i ka ndodh naj kujt ky sen ? Qka kisha mujt me bo me shpejtu ?
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  a provove direkt 300€? mduket se 200 euro osht limit per ATM provo qiti ka 100 ose 50
   
 3. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  vlla me ka ndodhur edhe mua dje vetem prit se te rikthen leket perseri mos ke problem se te njejtin problem kam
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  940
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  173
  1500$ osht limiti i karteles ditore Payoneer
   
 5. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hej flm per pergjigjet.

  Po dje mbremje me dolen ne balance.. ama diqka dje nuk ish kan dita e atm-ve se shum fee mra me pagu per 300€...
   
 6. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  sa fee paguve peraferisht per 300$
   

Shpërndaje faqen

Loading...