1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per Parat ne ADS

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Erooniti, 2 Gusht 2013.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kur po me vijn klikimet dhe parat pas pak minutash kur po shikoj parat qqe kisha me heret nuk jan
  Cfar esht puna ktu a kam ber dicka une apo Qka
   
 2. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  invalid clicks?
   
 3. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si i bjen ajo invalid clicks , domethan qe e ka hetu adsense qe nuk kan qete klikime te verteta ?
   
 4. bashkimi92

  bashkimi92 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  invalid clicks ,
  klikime te rrejshme .
  mos kliko vet .
   
 5. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  48
  skam kliku Vet
   
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,242
  Pëlqimet:
  1,244
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mos bej ndonje gje te jashtligjshme dhe me kohe rregullohet!
   

Shpërndaje faqen

Loading...