1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Per pagesat me payonner

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Roshi Jam, 9 Janar 2017.

 1. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mund te mar pagesat nga nje llogari adsensi gjerman nga shqiperia me payonner ?
   
 2. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  duhet ta porositish nje kartel t're EU
   
  Roshi Jam pëlqen postimin.
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,571
  Pëlqimet:
  619
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po . Eu payonner .
   
  Roshi Jam pëlqen postimin.
 4. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  33
  Sic e di une duhet kartel EU ne payooner
   
  Roshi Jam pëlqen postimin.
 5. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  faleminderit per pergjigjen pra me sa kuptova duhet te aplikoj per payoner europe te flas me ato te supportit qe te shenoj adresen time dhe mund ti terheqe me ate karte paret ne cdo banke ne shqiperi ?
   
 6. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  627
  Pëlqimet:
  256
  Pikë nga trofetë:
  108
  Kontakto me Support per Eu Payoneer edhe meri pagesat ,,
  Mire Mbetesh
   
  Roshi Jam pëlqen postimin.
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,571
  Pëlqimet:
  619
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po ashtu . O ni tem qe e kom hap une bash per kete .
  Pastaj brenda 2 jave e merr carten me euro edhe veq a ki para se nxjerr ku dush .
   
  Roshi Jam pëlqen postimin.
 8. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mun me ma dergu linkun per aplikim n pm
   
 9. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,571
  Pëlqimet:
  619
  Pikë nga trofetë:
  243
  ska link me apliku thjesht duhesh me ju shkru n support .
  met mira
   
 10. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  a ka nevoj mju shkru a hiq ?
   
 11. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sapo fola me supportin dhe me nisen karten eu , me kete kart mund ta lidh me adsensin ?
   
 12. Kingking12a

  Kingking12a Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po vme payoneer Eu mundesh.
   
 13. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,571
  Pëlqimet:
  619
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po ads Germany edhe gjitha shtetet e BE qe e kan currency EURON . pa pik problemi .
   
  Roshi Jam pëlqen postimin.
 14. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit te gjitheve
   

Shpërndaje faqen

Loading...