1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per pagesa me kartel payoneer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 5 Qershor 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per me i terheq psh 20 euro me kartel payoneer ti ndal 5 euro banka , po a e keni provu me pagu me kartel ne market ose ne pomp te benzit a funksion edhe a nal edhe aty qeshtu fee 5 euro , faleminderit
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  jo me sa e di une ne pos nuk i nal , kurse per terheqje ne atm po. kshtuqe gjeje dikon qe ti jep cash ti ja pagun me kart.
   
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po pres ndoshta ndonje antar ka pagu me to , flm vllaqko
   

Shpërndaje faqen

Loading...