1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per nje theme wordpress

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Emilio, 12 Maj 2017.

 1. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  418
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,

  - A ka mundesi te me tregoni nje theme wordpress premium e cila eshte ma e mira per Adsense..
   

Shpërndaje faqen

Loading...