1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per nje plugin ne wp

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 15 Korrik 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  153
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje

  A egziston ndonje plugin qe munde me shtu meta keywords psh

  Insurance, Travel Etj...
  qellimi eshte qe me pas mundesi adsat e adsense me dal mat shtrejt ne faqe
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53
  Yoast seo
   
 3. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
  Meso mire header pasi meta me te mire ka ne ne google algorythm si JSON MİCRODATA ....ose kerko per google google knowledge panel si arrihet si kjo psh

  Agritour Albania
   

Shpërndaje faqen

Loading...