1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per Nje Logo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga albforum, 15 Dhjetor 2013.

 1. albforum

  albforum Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  kam filluar te hapi nje forum por po me duhet nje logo per to
  Me emrin
  AlbForum
  Dimenzionet : 500 / 400
  Dizajni : ska lidhje
   
 2. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  LTH05 pëlqen postimin.
 3. albforum

  albforum Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 4. albforum

  albforum Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 5. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
 6. albforum

  albforum Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 7. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48

Shpërndaje faqen

Loading...