1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Per nje logo me kthy ne psd file

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga phoenix, 26 Qershor 2017.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pershendetje

  Kush me ndihmon me kthy ne psd file ket logo , mvyn vetem kjo pjesa e trurit me ato vijat , pa text dhe pa background.
  Duhet me kon high quality

  Logo - https://goo.gl/zcWbPC

  Faleminderit shum
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by enneaa, 26 Qershor 2017
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Best Answer
  Background transparent ? Te kam shkruajtur ne PM
   
  Last edited: 26 Qershor 2017
  phoenix pëlqen postimin.
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Duhet me punu krejt prej fillimit se me ja hek vetem bck ather kualiteti osht katastrof.
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Faleminderit
   
 6. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  You're welcome :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...