1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Per nje dizajner

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga H!TM3N., 31 Gusht 2020.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  897
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  78
  Kerkoj nje dizajner qe osht i mir ne ilustrime, puna qe ko me bo osht disa ilustrime per t-shirt, osht long term dhe qmimi vjen sipas marrveshjes, sa paguj naj dizajner te huaj pse jo nje Shqiptar :blush:
   
 2. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  PM if u want to collab together ahhaha jam shqiptar dmth po kshu me erdhi te shkruaja anglsht
   

Shpërndaje faqen

Loading...