1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Per ni program ! Urgjent !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AlboX, 28 Mars 2018.

 1. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Kom nevoj per nidhm , dikush qe merresh me dasma apo editime tvideos e tfotove dasmes bashk mi bo qfar programi perdor edhe perkatsisht mem ndihmu me dicka
   
 2. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  396
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  53
  Adobe premiere , pinnacle sa e di jane programe si ma t`mira per qeto cka po lyp !
   

Shpërndaje faqen

Loading...