1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per mikrofon ne mac dhe record

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 18 Dhjetor 2017.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qysh muna me lidh mikrofonin ne laptop psh me lshu muziken po edhe kur foli n mikrofon mu ndi ne autoparlant sikur me knuu a muni mem kallxu flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...