1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per llogari bankare ne shqiperi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 12 Shkurt 2020 në ora 23:56.

1. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    170
    Pëlqimet:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    Tung

siq e kam cek nje tem ma heret qe jam ne interes me hap nje llogari bankare ne kukes per ta lidhur me adsense. Kjo eshte nje pjes e mesazhit qe mkan dergu:

Ne varesi te qellimit te hapjes se kesaj llogarie mund t’ju kerkohen dokumenta shtese ( kontraten qe keni te lidhur me Google Adsense, nese kete kontrate e keni elektronikisht, duhet ta paraqesni ne dege te printuar),

nuk e kuptova cfar kontrate thot, a duhet me ja bo scan llogarin e adsensit ?

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    1,820
    Pëlqimet:
    547
    Pikë nga trofetë:
    293
    Interesant ky rregull. Besoj se atë duan.

3. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,822
    Pëlqimet:
    196
    Pikë nga trofetë:
    93
    Kjo gjithmon ka qen prej viti 2014 kur kom pas llogari atje . so kurgjo per mu qudit . plus raiffeisen osht slyp tjra doc , tjerat lypin leje qendrmi atje ejt ejt .

4. FitimKurteshi

FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,218
    Pëlqimet:
    179
    Pikë nga trofetë:
    183
    Per te hapur llogari ne kuks te duhet leternjoftim edhe e merr prej google images e shkrun google adsense congratulations edhe e merr qat foto e qet paint e rregullon si un shkon e printon edhe munesh me hap gjirollogari me valut dollar ($) e nuk te duhet asgje tjeter as leje qendrimi as kontrat as kurgjo..

https://ibb.co/2vs1J09

-K-M- pëlqen postimin.
  5. immortal.boy

immortal.boy Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,718
    Pëlqimet:
    299
    Pikë nga trofetë:
    213
    Çfare lidhje ka llogaria bankare me kontraten e google?
    Haha interesant, llogari bankare mund ta hapesh dhe per punë te tjera.

6. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    170
    Pëlqimet:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    Vetem pasaporten e kam me vete asgje tjeter. Thjesht kam ardh per ta hap nje llogari standarde edhe paq. Te shoh qka po ndodh haha

7. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    170
    Pëlqimet:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    Njojten e bona funks. Bile kte e editova ne nje scanner printer lokal aty ne kukes. Ama une e hapa ne euro se adsense e kam ne euro

8. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,822
    Pëlqimet:
    196
    Pikë nga trofetë:
    93
    Per Kosovaret e llogaritin kete si kontrat pune , psh mun edhe nej sen si frelancer a t fcb a qka do diqka qe kinse pret pare , prandaj e kerkojn .

9. immortal.boy

immortal.boy Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,718
    Pëlqimet:
    299
    Pikë nga trofetë:
    213
    Ështe e turpshme nga ana Shqiptare qe nuk i zgjidh keto gjera spaku qe te ken te drejta të njejta me ne ne llogarite bankare.

10. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,822
    Pëlqimet:
    196
    Pikë nga trofetë:
    93
    Plus kartel banke nuk japin per Kosovaret

11. FitimKurteshi

FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,218
    Pëlqimet:
    179
    Pikë nga trofetë:
    183
    Ne llogari Euro te japin edhe kartel bankare a ne Valut Dollar nuk te jepin po masi e paske ti edhe Adsense Euro mir masi e paske hap euro suksese mir qe paske kry pun...

-K-M- pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...