1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per llogari bankare ne shqiperi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 12 Shkurt 2020.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tung

  siq e kam cek nje tem ma heret qe jam ne interes me hap nje llogari bankare ne kukes per ta lidhur me adsense. Kjo eshte nje pjes e mesazhit qe mkan dergu:

  Ne varesi te qellimit te hapjes se kesaj llogarie mund t’ju kerkohen dokumenta shtese ( kontraten qe keni te lidhur me Google Adsense, nese kete kontrate e keni elektronikisht, duhet ta paraqesni ne dege te printuar),

  nuk e kuptova cfar kontrate thot, a duhet me ja bo scan llogarin e adsensit ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Interesant ky rregull. Besoj se atë duan.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Kjo gjithmon ka qen prej viti 2014 kur kom pas llogari atje . so kurgjo per mu qudit . plus raiffeisen osht slyp tjra doc , tjerat lypin leje qendrmi atje ejt ejt .
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Per te hapur llogari ne kuks te duhet leternjoftim edhe e merr prej google images e shkrun google adsense congratulations edhe e merr qat foto e qet paint e rregullon si un shkon e printon edhe munesh me hap gjirollogari me valut dollar ($) e nuk te duhet asgje tjeter as leje qendrimi as kontrat as kurgjo..

  https://ibb.co/2vs1J09
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Çfare lidhje ka llogaria bankare me kontraten e google?
  Haha interesant, llogari bankare mund ta hapesh dhe per punë te tjera.
   
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vetem pasaporten e kam me vete asgje tjeter. Thjesht kam ardh per ta hap nje llogari standarde edhe paq. Te shoh qka po ndodh haha
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Njojten e bona funks. Bile kte e editova ne nje scanner printer lokal aty ne kukes. Ama une e hapa ne euro se adsense e kam ne euro
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Per Kosovaret e llogaritin kete si kontrat pune , psh mun edhe nej sen si frelancer a t fcb a qka do diqka qe kinse pret pare , prandaj e kerkojn .
   
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Ështe e turpshme nga ana Shqiptare qe nuk i zgjidh keto gjera spaku qe te ken te drejta të njejta me ne ne llogarite bankare.
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Plus kartel banke nuk japin per Kosovaret
   
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ne llogari Euro te japin edhe kartel bankare a ne Valut Dollar nuk te jepin po masi e paske ti edhe Adsense Euro mir masi e paske hap euro suksese mir qe paske kry pun...
   
  -K-M- pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...