1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per limit pageses ne Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 10 Qershor 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ka naj mnyr psh me vendos ne adsesne qe vetem kete shum me nis per cdo muaj date pageses.

  Shembull une kam ne nje adsense afer 10k euro, dhe a mundem me vendos aty qe tash ne daten e pageses me u nis vetem 1k euro?
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  po e bon on hold aty , edhe qajo shume dergohet
   
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mundesh pak ma detalisht ?

  Une i kam balance afer €10k e tash ne 21-26 qershor po du vetem 1 mij euro me u nis jo ma shum tjerat me mbet per mujin tjeter..
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,214
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  me sa di une mjerisht jo. google ofron nje minimum por jo maksimum. pra ti mund te vendosesh qe nese nuk kam 1k ne muaj te mos behet pagesa, por nese ti e kalon kete shume atehere behet pagesa komplet e shumes.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Hyn aty te bone 1k veq masi t bohet ni k pagesa hyn aty a e shef a e ki 1k prap 100% gati kshtu provoje pra
   
 6. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  O shoku po ke aq shumë merri pse ja lë gugllit apo i ke të tepërta. Nuk e di cila është arsyeja, por merri. Llogaria e adsense nuk është llogari banke që bën ça të duash. Ti kujton se i ke të tuat por përderisa akoma nuk i ke marrë nuk janë akoma të tuat.
  Jemi djegur nga adsense dhe na ka ngrënë me mijëra euro dhe po ta bllokoi llogarinë as që ke për t'i parë më me sy.
   
  @science, emimer dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm per pergjigjet.
  Po e pash ma nfund qe e vetmja mundesi eshte qe me lan shumen qe kur te arrin ate shum me u nis pagesa une e kam 1k euro po e ka kalu tash gogoli tenton me i dergu te gjitha qka jan mbas 1k eurove..

  Dmth ajo qe kam kerkuar une nuk egziston.

  Transaction Declined. Qe 4 muaj nuk mund ti marr parat! Pagesat nga 1k euro i kemi marr pa problen por ksaj rradhe kur e prekum 10k u shfaq ky problem edhe pse kemi shtu edhe nje bank tjeter prap na doli ai problem.

  Prandaj mendova ashtu tja bej nje zgjidhje.

  E kam WireTransfer po eshte jasht Kosove atje eshte ne emer te nje shokut dhe po ka probleme me kete transaction. Mundesia per me kontaktu google adsense customer eshte zero!.

  Tash po provojm disa mnyra me i kontakti filialet e tyre ne telefon. Sepse banka thot qe gjithqka eshte ne rregull nga ana jone!
   
  Last edited by a moderator: 17 Qershor 2019
 8. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shumica e shqiptarëve nuk kanë probleme të këtij lloji, kështuqë drejtoju ndonje forumi të huaj se mbase të sygjeron dikush ndonjë zgjidhje.
  Pa nga customer service mos prit gje... (ndoshta ndonjë mënyre tjetër pagimi mund të funksionojë)
   

Shpërndaje faqen

Loading...