1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per Leter Nga Prokuroria

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Gevio, 14 Nëntor 2015.

 1. gent al

  gent al Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  o vlla un nuk e kallxoj emrin e ku jetoj e kto sene se per mu rujt duhet me perdor sock5 e vpn etj. shko hin nfb e kqyre shopping online kejt me emer me mbiemer me addressa kejt postojn nlidhje me cardim
   
 2. gent al

  gent al Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  sosht veq per kartel. ti mun vjedh qdo mnyr pagese paypal ose pp,cc,skrill,western union ose wu,bank account, etj
   
 3. c0d3r11

  c0d3r11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ne shqiperi ne moshen 14 vjecare futesh ne burgun e kavajes,per mendimin tim mesa i paska ardh letra nshpi e i kan thon ne ket or te vish ne komisariat edhe nuk e kan arrestu vec sa do e pysin se ku i ka gjet edhe mos ta boj mo keshtu mendoj un.
   
 4. gent al

  gent al Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kom provu me lan ma shum se 5 her po skom mujt mi lan kejt senet anash si hisha npc kejt senet per cardim ngjyst edhe e di sa keq osht me bo carding po qka me ba ishalla e shkrun zoti me mujt me lan un ket
   
 5. gent al

  gent al Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  gevio a qysh e pate, mos ta nin se ka njerz un njoh qe jon hi prej 2009 edhe sen sdin per ta mu jon kan tum kap ngjirafa50 po i kom than sjom kan un ka perdor dikush email'in tem per me ba kta
  +kur e vetsha postierin lujshin "qoke" shokt e mi bojshin qa ke cardu e sene vene sen nuk thojke amo polict osht problem po shqiptart smeren shum me kto gjana te pc se me ni fjal jon "klloshar" edhe smarin vesh sen
   
 6. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Shqiptart i marrin programet free e thojn une jom HACKER. :)
   
  oo1o dhe H!TM3N. pëlqejnë postimin.
 7. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  hahahaha shqiptari qudit gjithqka
   
 8. gent al

  gent al Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po qita shum me ven e ki un snjoh shqiptar qe din gjuh programimi dmth jon hackera edhe me pas ata si thojn vetit hacker
   
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,565
  Pëlqimet:
  647
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shqiptart klloshar per pc a hahahaha , ti fmij koke 14 vjet ti kisha jap kqyre spari qysh po fol gjithkush e kupton qe ti sdin as 1 webfaqe me kriju e le mo me kardu diqka.
   
  H!TM3N. dhe mrbajraktari1234 pëlqejnë postimin.
 10. gent al

  gent al Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  vallahi kur dush shtyhmi ndash per kardim ndash qa dush edhe sjom 14vjeqar + mos gjyko pi vjetve se ka tvogel qe ta palojn e tbjen me shuk pc kejt
   
 11. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,565
  Pëlqimet:
  647
  Pikë nga trofetë:
  243
  Tipike e fmijve kjo fjal.

  Qoma fb nmesazhe
   
 12. gent al

  gent al Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  jo spo ta qoj fb valla as nto pja boj sa dush munohu me down se qata e ki nmene
   
 13. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  I lus krijusit te temes te na tregoje qfar ndodhi me rastin ne fjal . a ja kapen pak veshin ne prokurori edhe e lejun me dal apo e denun ?


  PS : spo flasim per carding se a e pa lejueshme ne kete forum por kush ka pak njohuri per blerjet online mundet me i marr produktet ne shqiperi pa i hy ferr ne kam. E kam Fjalesh SHQIPERI jo kosov nuk e di si funksionon ne kosov , ndersa ne shqiperi ke hapsir sa te dush me vepru.Veq se po u zure ne shqiperi nuk te fal kush . te fusin ne qels e ti hedhin qelsat nlum .
   
  oo1o pëlqen postimin.
 14. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  HAHAHAHAHA
   
 15. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Personi ne fjale nuk e kishte marre fare letren nga prokuroria Ishte leter fake... Nuk kam fol rreth kesaj teme se ka kaluar shume kohe

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Teorikisht, por ai qe del minus eshte shitesi :)
   
 17. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Normale ai eshte humbes sepse leket kthehen perseri te i zoti cc me ligjin qe eshte
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 18. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me degjo mua ne prokurori te deklaroje qe nuk e dinte se cfare po bente.. Kishte pare tutoriale ne internet e youtube dhe kish provuar te blinte gjera... E beri pa qellim te keq dhe eshte i gatshem te ktheje shumen e prishur.... Dhe nuk do kete asnje problem qofte 14 vjec apo 50 vjec :) mos e merzisni duke i thene do vesh ne burg ose gjera te tilla se kot sa e stresoni.
   
 19. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Ka shume kohe ky postim dhe ai ja hodhi nuk i erdhi gje

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
  Juxhin pëlqen postimin.
 20. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ne disa grupe kam pa se si permes Paypal mashtroj shitesi e Ebay :/ dhe pas 1 muj atij nuk i shkoj paret dhe del ne humbjen :/
  Sot eshte perhapur shum kardimi , ama hala skom degju qe naj njeri eshte denuar qe ka Paguar me CC te dikujt tjeter deri +200 euro :/
   

Shpërndaje faqen

Loading...