1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje per kete font mun e gjen

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Br3AcKeR-KS, 5 Gusht 2020.

 1. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  kete font a mun mu ma gjet kush?
  2jat edhe met kuq edhe qato ma cheri met bardh edhe ata me tkuq?

  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...