1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje per kamera te siguris

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditkrasniqi, 9 Shkurt 2017.

 1. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  dua te porosis kamera online ne ebay.com ose aliexpress.com
  kush ka porosit nkto 2 faqe ndonje kamer a ju ka dal tmire
  e kam fjalen per kamera me Wireless qe jon. , dmth e kom wirelesin e mir qe gjun pak mir rjet edhe nuk kom mi vendos larg kamerat,
  a ka mundsi mem tregu najkush kush ka porosit kamera me wireless ktu. pasi qe me LAN spom doket e arsyshme se shum kablla ?
  ose edhe me LAN kush ka porosit normal kamera um tregoni
   
 2. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  me falni per double post, por me shum do isha i interesuar per Wireless camera ? qe kycen permes wifi
   
 3. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje i nderuar un zakonisht blej ne e-bay po nese deshiron me ble diqka te mir at'her nen 1 shiko qmimin me qmim te lir materjal i dobt pastaj shiko Feedback e ati selleri nese dikush qe ka ble nga aj nuk u nda i knaqur ja shpreh permes Feedback
  edhe per fund lexo Descriptions pershkrimin e ati produkti qe deshiron me ble poashtu ke mundesin edhe me kthy produkton po gjithmon duke lexu pershkrimin e ati produkti para se me ble.
   

Shpërndaje faqen

Loading...