1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per IPHONE 6S

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga lipi, 18 Tetor 2016.

 1. lipi

  lipi Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Deshta mjau bo ni pytje kush e din pse ne IOS 10 ne viber kur po foli me zo me dikon kur pe msheli lock screen po nalet edhe biseda , ma heret su nal nversionat tjer ?
  A din dikush me rregullu
   
 2. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  bone restore default settings
   

Shpërndaje faqen

Loading...