1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per iphone 4 jalibreake ios7

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 28 Dhjetor 2013.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje e kam bo jalibreake iphonin 4 ne ios 7.0.4 me evasion 1.1.0 po spo mbojn asni tweaks qe pe instaloj sun po ndryshoj asgje spo di qydh me perdor a spe di qa o puna e ti
   

Shpërndaje faqen

Loading...