1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje per instagram ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga krasniqi01, 10 Dhjetor 2020.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje , a dini dikush ndonje menyr si te postoj foto dhe video ne instagram nga PC dhe , a ka fitim dhe te ardhura nga rrjetet sociale me sakt nga instagrami ?
   
  sardd pëlqen postimin.
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
  kerko ne youtube si te postosh nga creator studio
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mundesh permes ndonje third party software edhe ndoshta nga ndonje emulator si bluestacks apo tjeter.
  A ka fitim? Pooo fitimi osht gjigand!
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.
 4. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ka fitim nqf ke ndjeka shume dhe deshiron ta reklamon produktin tend ose merr sponsor per ti reklamuar produktet e ndonji dycani ose kompanie bej audience pastaj mbase dikush te ofron ti besh reklam produktit te tij ne postet tua.
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...