1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per Instagram sa mund te kushtoj

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 21 Janar 2018.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  deshta me pyet per 1 instagram se sa mund te kushtoj
  nuk e kam ne shitje mirpo nqs vendos sa mund te kushtoj sepse nuk jam ne dijeni rreth instagram rreth qmimit
  instagrami eshte ky : https://www.instagram.com/_x.styles/
  pres komente per kte
   
 2. ElionM

  ElionM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  50 Euro mas Shumti me sa e pash un !
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mund ta shesesh 40 - 60 euro sepse merr shum komente
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mundesh edhe pak me perdore per
  E-commerce merr followers edhe ebon per Clothesline #
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Faleminderit per pergjigjiet te gjithve ndoshta edhe e shes se spo kam paypal se e kisha mbajt per shootout mirpo spo kam qysh mej marr pagesat se plot pom shkrujn
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Merri ne produkte pagesat, ose me moneygram.
   
 7. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nuk krahasohet e atij me tenden
  ti merr 20 like ai po merr 200 e lart
   
 9. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  nuk e kam aktive un se po pritoj mu marr me ket se 5k like nfoto mka shku e kom n;Archive ! trujten
   
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ose kam rreshqit nga trute une ose nuk je mire ti , 4 poste ke MAX 124like per post
  Ja foto e instas tat https://imgur.com/a/VkJH5

  + qe liket ne foto i ke me program /hack
   
 11. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Si mund ta bej kete nqs mund tme ndihmosh pak
   
 12. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese nje online shop qe dergon produkte ne shtepite e klienteve te kontakton dhe deshiron te reklamoje produktet e tij ne story te ig apo edhe ne postime, I thua atij online shop nese te detyrohet 50$ porosit dicka me ate vlere i dergon edhe adresen e shtepise, nga dyqani i tij dhe ta sjellin ato deri ne shtepi.
  Me moneygram Ka zyra ne shqiperi Durres, Tirana dhe qytete te tjera besoj dhe I jep emrin dhe ai ben pagesen dhe te jep ty nje kod , Shko te zyrat e moneygram me atte kodin me mjet indentifikimi , {Emri dhe mbiemri qe i ke dhene klientit per te depozituar parate} dhe merr leket ose eurot.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 13. NikeZzy

  NikeZzy Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nje shoku im qe merrej me shitje instagramesh i shiste 1k follow 10 euro.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 14. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  faleminderit shum mirpo kta qe po lypin me bo shootout vetem me paypal pagesen po thojn se shumica prej tyre jan amerikan dhe un nuk posedoj paypal per qato spo muj boj sen mirpo do e gjej naj menyr nqs dikush o i interesun me ble ket insta mund tme kontaktoj ne pm mirpo me ndihmen e ndonje antari te verifikuar e bejm shitjen kam dhe 1 insta tjeter aj eshte me shum adult dhe super aktiv
   
 15. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mund tia mbushesh menjen ndonjerit thuj me Western unoin ose prap moneygram ka edhe ne amerike.]
  Sa e shet ti ket instagram ?
   
 16. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  nuk e di sa kushton per ate e kam hapur kte teme kush o i interesun munet me jep qmimin e vet nje qmim te arsyeshem
   
 17. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ky insta eshtwe i nje antari ne forum https://www.instagram.com/_x.styles/ 50Euro
  tani llogarite sa kushton i joti
  tani nese ke ndonje cmim te mire edhe mund ta marr.
   
 18. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  po ky insta _x.styles osht i jemi bro edhe un e kom qel temen jep sa dush per to nqs je i interesun me marr
   
 19. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
 20. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  egziston me ai shoku jot se kam un insta me 1k 2k ?
   
  fatmir tr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...