1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per HDD

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mirsad.Bekiri, 2 Maj 2013.

 1. Mirsad.Bekiri

  Mirsad.Bekiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje kam nje pyetje
  Kam 300 GB Local Disk C: kurse D: e kam 100 GB dhe tani local disk D: me eshte mbush ska vend , a ka mundsi qe disa GB nga C: ti transferoj te D: ??
   
 2. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po i nderuar *EaseUS Partition Master 9.2.1 Home Edition* ta mundeson ate qe po kerkon ti ja dhe nje video si ta perdorsh:

  <a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=ZwjxwSgjJVE" onclick="window.open(this.href);return false;">https://www.youtube.com/watch?v=ZwjxwSgjJVE</a>


  kalofsh mir...
   

Shpërndaje faqen

Loading...