1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per fitime te Bitcoins.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bone, 15 Janar 2017.

 1. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  www.safesatoshi.com qka mendoni rreth ksaj a osht scam apo jo minimumi i terheqjes eshte 10.000.000 satoshi apo 0.1Btc shume e leht me arrit tek kjo shifer veq nese ke koh pak un per 20min i mbona 400.000 po nuk po e di a ja vlen a jo nese osht e vertet normal ja vlen me hup kohe per me i bo 10.000.000 satoshi
   
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  http://www.scamadviser.com/check-website/safesatoshi.com

  LEXOJ KOMENTET
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  3.perfitime ka une tash tregoj per veten time per nje ore arita ta bej withdraw(0.0002BTC).
  :):):)


  Sa centa bojn 0.0002
  shume humbje kohe qenka
   
 4. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  scam koka, asni review tmir spaska.
   
 5. Jeronim

  Jeronim Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sipas mendimit tim te gjithe keto kompani qe kinse japin bitcoin falas e bejne kete ne menyre "ilegale" (po e them ne thonjeza) sepse ne bejme MINING per ta edhe ne jemi "kompjuter" i tyne kshtuqe ata fitojne shume me shume sesa qe dergojne sepse askush sot nuk paguan per me e u regjistru diku per 1 minute pune e tani ti me nejt si pasha e me ba pare. :) Eshte nifar kleqke ktu, kshtuqe Bitcoins mundohuni me fitu NDRYSHE sepse keto edhe nese jane faqe qe pagujne, megjithate nje dite do t'ju vie fundi disi.
   
  Zikuziku1989 pëlqen postimin.
 6. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  qfar mnyra po na sugjeron me fit btc ?
   
 7. Jeronim

  Jeronim Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Paj pse jo me hy neper Marketplace edhe me e qit ni post me sherbimet tua me ofru Web Dizajn, Pershkrime produktesh, Shkrime te artikujve, postimeve...ka njerez qe paguajne madje shume per kete. Flas nga pervoja e gjate me "ksi havera"
   
 8. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  mri shum pra, a ka naj site qe ofron ksi pun pra ?
   
 9. Jeronim

  Jeronim Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shko neper forume te Webmastereve! Ke mundesi me gjete njerez qe kerkojne ksi lloj sherbimesh sidomos ata qe punojne me CPA qe lypin me ju plotsu leadsa e sene. Sugjerim: (shiko WarriorForum)
   
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Njerezit jane me te prirur te shpenzojne bitcoins sepse eshte virtuale kurse kur i ke ne pp ose cc eshte si te thuash i ke cash dhe mendohesh 2 here...
  Flas nga eksperienca.
  Me vjen keq qe diskutimi kaloi nga btc ne btc faucets.
   
 11. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  me sa e di une, kta qe i kan kto btc faucets fitojn ma shum se kta qe bojn psh claim pi reklamave, vetem nese ki bots se ndryshe problem osht me faucets.
   
 12. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  neobux nuk eshte e vogel,shiko ne forum storjet dhe e sheh qe fiton goxha,vetem te vyn 1 strategji se si don te punosh,mrenda 1 viti nuk fiton shum por vitin e dyt ke fitime te medhaja,bleje paketen gold dhe investo ne disa rentedreferals dhe pastaj prit fitimet,mirpo ne shqiptaret deshirojm te pasurohemi brenda nates
   
 13. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kam investuar mos ki merak dhe referalet e blere jane kot.Nuk ja vlen dhe nese i zevendeson. Ti sa i ke fitimet meqe je i sigurt qe ka.
   
 14. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  per vete jam i kenaqur me ato fitime qe kam duke shikuar qe total 10 minuta pun ne dit kam ne te,a ti vazhdo mendo keshtu se do pasurohesh mbrenda nates
   
 15. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Hhhhhhh smart ass kid... nuk do te kthej pergjigje se do me ulesh akoma me poshte.
   
 16. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos humb kohen me kete websajt esht 100% SCAM

  [​IMG]

  kam kerkuar withdraw ne 28/08/2016 qe eshte me shume se i muaj :cool:
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 17. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tash jam vertetuar se ska fitime prej ketyre faqeve me lojra kinse fitosh bit eshte thjesht hubje kohe rish 24h per me mar 0.0003btc cka domethen kjo. menyra e vetme me fitu btc ne menyr legale esht mining...
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 18. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vlla , neobux është një ndër mundësit më të mira për fitime online ( ptc sites osht fjala) që një muaj e kom fillu dhe kisha pas dëshir veq me ja hedh një sy fitimev mbrenda 30 ditve. https://www.neobux .com/forum/?frmid=4&tpcid=605326&msgid=5788641#m5788641 . Thjesht ata që nuk lexojn rreth neobux dhe i hyn ksaj pune pa asnjë lloj strategjie do të dështojn siç tpaska ra puna dhe ty ashtu. Anëtarit Lekosta i uroj shumë suksese dhe mos të ndalet asnjëher.
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kur investova nuk fitova fare nga referals. Kete po ve reh dhe tek ty ke fituar shume nga minijobs...
  Mua nuk me dilnin shume minijobs.
   
 20. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  E qysh me fitu me Mining ? si behet kjo pune
   

Shpërndaje faqen

Loading...