1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per fitime te Bitcoins.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bone, 15 Janar 2017.

 1. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  kam marre gjithmone pagesa, ki parasysh qe vonojne deri ne edhe 24 ore zakonisht. Kohet e fundit nuk di gje.
   
 2. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese dikush do te bleje Bitcoin me cmim te arsyeshem le te me kontakjtoje se kam plot :)
   
 3. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  e vertet eshte sigurohu a e ke shkruajtur mire receiv adresen
  por une luaj ne bistler.com ma shum luajn tek kjo
   
 4. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  bistler.com eshte faqe qe gjeneron spammmmm, mos hyni
   
 5. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  vlla une kam investu ktu 0.002btc smendoj se eshte scam
   
 7. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  me lart ke shkruar "bistler.com" po i referohesha asaj qe kish shkruajtur.
   
 8. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  oo mfalni a desh ta shkruaj bitsler.com mfalni ka qen gabimi im per nje shkronje ka qen gabimi
   
 9. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  bitminer osht scam all day, mos investoni sen nto, sja vlen,
  qysh o kjo, a osht si qajo tjetra pdices a ?
   
 10. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ka lojra te ndryshme por ka edhe te ngjashme si ajo kur tduash mund tmaresh free btc (300btc) por duhet me pas balancen 0.
  https://www.bitsler.com ✔ ツ
   
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qysh fiton ktu , pa investu hiq a po . a muneshh me ma spjegu qka duhet me boo ?
   
 12. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  nfillim duhet me u regjistru dhe ne anen e majt shkojsh aty ku shkrun FREE BTC klikojsh mbi te dhe e shkruajsh dicka cka tdel aty dhe klikojsh get faucet dhe automatikish mer 0.00000300btc se ma nalt e kisha shkruajtur 300btc* .Ja lojrat qe mund ti luajsh :
  GAMES

  [​IMG] DICE
  ROULETTE Soon
  MULTICOLOR
  CARA Y CRUZ
  per withdraw duhet me pas 0.0002BTC
  leht behen bitcoinsat per me shum shiko ne youtube.:)
   
 13. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  kjo qe pe cek ti osht bitcoin faucet, qe duhesh me bo claim ose get per ni periiudh tcaktume, do e kan ka 5 ose 10 min, po kto lojrat e tjera qfare jn, edhe a ka profit hiq ajo ?
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Spe kuptoj qysh duhet me lujt ate loje , po ajt pro dergoma ndonje video ne PM qe muna me fitu btc qe ki kohe okej
   
 15. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  1.po bitcoin faucet eshte kur tdush mun me mar por eshte e kufizume mr duket per 24h 20here mundesh me mare mesa e di une tregon kur regjistrohesh.
  2.kto lojrat tjera jan tek kjo bitsler se dikush me pyeti a eshte loja njelloj si pocket dice kjo ka loj edhe si ajo por edhe ato tjerat qe i ceka me lart
  3.perfitime ka une tash tregoj per veten time per nje ore arita ta bej withdraw(0.0002BTC).
  :):):)
   
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Keto qe po diskutoni jane si fitimet e neobux etj pra te vogla.
  Humbje kohe !
  Me 5 ore ja i merr 1$.
  Koha ime personalisht eshte me e shtrenjte se kaq :)
   
 17. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vlla zdi cka tet them,nuk mundesh mos me kuptu nese e di anglishten ska cka mos me kuptu youtube sen gjej ashtu qe teta sqaroje si don ti.

  Dhe dicka tju them mos perdorni ke kjo faqja script qe shum perdorin i shohin ne youtube cka jan ato scipta hacks(mos i besoni)se merni ban menjehere ose va minuson balancen.
   
 18. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sbesoj se mund tet arijm tij.;):p:D
  Sigurt ke fan page dhe i ke fitimet shum ma tmdhaja???
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jo skam fitime fare :D ndonjeher bej 100$ ne muaj por nuk lodhem.
  Une mesoj shoku 5 ore dije kunder 1$ as qe krahasohet.
   
 20. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  ti pasi po bojshe pare kur dush, ti me siguri qenke hacker o vlla hhahah.
   

Shpërndaje faqen

Loading...