1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per fitime te Bitcoins.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bone, 15 Janar 2017.

 1. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje IT.

  A keni dini ndonje ide ose metod se si mund te beje Bitcoins. jom hi me do grupe ne fb e po postojn plot oferta po nuk po i spjegojn mire se qysh duhet e spo i kuptoj do pom doken edhe si te pa verteta. Pra a dini ndonje metod se si te fitojm spaku 5euro ne dite apo diqka te till.
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Cfare grupi ?

  Ofro sherbime.
   
 3. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Ke ndonje grup apo ke trafik mund te postosh foto ketu dhe sa views merr fiton BTC ne www.supload.com
  Din ndonje gjuhe programuese dizajn apo dicka, kjo faqe eshte ku njerzt kan kerkesa te ndryshme te kryhet nje pune dhe paguhesh me bitcoin https://www.xbtfreelancer.com/

  Asnjeren nga keto faqe nuk i kam testu kshtu qe ju duhet juve me testu, mirepo kam lexu qe kan paguarr, si dhe ka shume faqe tjera.
   
  sp0X. pëlqen postimin.
 4. omerix

  omerix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  A mundet me u terhjek shuma qe fitohet nga ky website www.supload.com
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po ti fiton i dergon ne btc adressen tende masnej i kenben me ndonje web ose te antari me lart aj mdoket kemben btc ne euro .
   
  ezmir1234 dhe omerix pëlqejnë postimin.
 6. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  @Zyklon @DarKr0x Siq duket jemi keqkuptu une nuk thash qe kam grup timin por ne ne Facebook ishin do grupe te huaja ne lidhje me Bitcoins sikur se qe jane tek ne Maniake te Teknologjis apo Maniake te kuzhines etj.... ne keto grupe po postojn offerta ne lidhje me fitu bitcoins. amo diqysh pom doken si te paverteta. e Dashta me ju pyt juve se qysh me fitu naj BTC. qe muj perime me i marr paret.

  A e don kjo www.supload.com qysh paguan psh sa views me i bo per me fitu diqka.?
   
  Last edited: 16 Janar 2017
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Skam keqkuptuar gje. Po te them me trego grupin.
   
 8. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Po sigurisht qe i terhek e ka ndonje minimum, nese fiton BTC ne vlere 0.2$ ndoshta nuk mundesh por zakonisht me BTC ndoshta min e ke 2$, te lutna shiko ne faqe lexo ke besoj info.

  Nuk e di sa views, besoj e gjen kete info ne faqe supload.com
   
 9. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ndersa ate qe shkrujta me lart nuk e lexove ?
   
 10. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
 11. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tash sa kam fillu te interesohem per bitcoin

  Dikush me rekomandoi kete website (kliko ketu) edhe me sa shoh mund te fitosh cdo dite nje shume simbolike pa bere asgje, nuk ke nevoj as te depozitosh as asgje, vetem regjistrohesh dhe kaq.

  Po ashtu ka edhe te tjera si kjo, por qe me pare duhet te fusesh para qe te funksionoi, si psh $7 dhe pastaj te fitosh bitcoin. Pra duhet te investosh 0.01 BTC per t'i fituear pastaj 0.05 BTC.
   
 12. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ju rekomandoj dhe keto lojrat online me Bitcoin.
  pdices.com ofron per te luajt falas me shume nga te tjerat qe di rreth 0.0005 BTC dhe nuk ka limit kohor per te terhequr edhe te tjera falas.
  Me pak fat edhe fitohet, une kam fitu disa here, eshte pak e lodhshme po hajt mo...
   
 13. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  SCAM PLAKO mos e humb kohen me kto scam 100% para 2-3 vite ishte i njejt btc-flow.com ndoshta i njejti e ka hap vetem domaini ndryshe btc-flow beri scam mbi 40.000$ kerko google youtube .

  https://bitcointalk.org/index.php?topic=950011.0 lexoj komentet e fundit
   
  Roshi Jam dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
 14. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  di qe une per nje kohe te gjate kam marr pagesa nga ato qe perdor, kjo eshte e rendesishme :)
   
 15. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  ke marr njaher btc ti ? dhe a osht e sigurt ?
   
 16. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Une luaj tek pdices.com, kam marre plot here pagesa por vetem qe i vonojne diku tek 2-3 ore por eshte e sigurt te pakten prej disa muajsh qe luaj une.
   
 17. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  qysh me lujt a ka munsi me tregu
   
 18. Kriza

  Kriza Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Fillimisht nuk eshte se kisha ndonje strategji te vecante, por kur Bitcoin ishte lire bleva 1 Bitcoin dhe me pas fillova te luaja por me shanc 90% dhe nga pak. Ashtu vazhdoj dhe tani, po te me shofesh zakonisht luaj naten me emrin "anndy"
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  po dmth ktu nuk mundesh me fitu pa investu a ?
   
 20. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une kam arritur minimumin e tërheqjes. Kam 1 ditë nuk me ka ardhur pagesa. A është e vërtet që paguan apo është scam dhe kot sa humbim kohe
   

Shpërndaje faqen

Loading...