1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per filma te Netflix

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga CybeRnotic, 9 Mars 2020.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  A ka ndonje faqe ku dalin shumica e filmave dhe serive te netflixit, jon kto shqip ama spi qesin krejt, psh serialin Elite spe gjej kerkun, nese ka naj njo edhe anglisht eshte e mireseardhun. Flm
   
 2. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Flm bro
   
 4. Tran Quila

  Tran Quila Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  elite e ki te filma24 bro t paska tregu edhe antari ma lart
   
 6. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  @Tran Quila @profesori bar hani ju t dy?
  Shiheni kur e ka bo kerkesen antari me lart, elita ka m pak se 1 jav n filma 24
   
 7. niko

  niko Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  ITALISHT A KA?
   
 8. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  niko dhe Aureli AK pëlqejnë postimin.
 9. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  a ka naj faqe per filma/seri me sinkronizim gjermanisht?
   
 10. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kete e perdori eshte teper e mire :)
  Code:
  https://s.to/
   
 11. niko

  niko Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...