1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per FB

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Erooniti, 12 Qershor 2013.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  A mund dikush mem tregu se si te bej format e reja te fbes qysh esht ajo per me kerku dhe ajo per biseda qe del ne anen e majt
   
 2. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  ata qe po e kerkon ti facebooki ta ndrron vet shoqq
   
 3. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78

  https://www.facebook.com/about/newsfeed

  Dhe ne fund te faqes e ki opsionin : JOIN THE WAITING LIST klikon aty dhe facebook merr parasysh kerkesen per Upgrade Facebook 2013 dhe mrenda nje afati te shkurt e ke 2013 facebook.
   
  andr0id pëlqen postimin.
 4. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nuk esht JOIN THE WAITING LIST askund

  Dhe aty [po shkrun You're on the list!
   
 5. jetmirii

  jetmirii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  28

  ani de prit se ne list je.kur te vjen reni ta ndrrojn.
   
 6. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ke Apliku edhe ti Ju jeni ne list dmth veq prit tash
   

Shpërndaje faqen

Loading...