1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur per fb, si te kalosh nje rresht me poshte kur shkruan

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ervisivv, 5 Maj 2017.

 1. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  tek conversation ne messenger si mund te kalohet nje rresht me poshte kur po shkruan dicka,
  se po te shtypesh enter e dergon mesazhin,
  gjjithashtu edhe tek komentet
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by The.Naim, 5 Maj 2017
 3. The.Naim

  The.Naim Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Best Answer
  Shift + Enter

  Sent from my SM-A510F using Tapatalk
   
  ervisivv dhe urankajtazi pëlqejnë postimin.
 4. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  @The.Naim po ky prob tj,
  kur vjen mesazh ne fb, nganjeher e ben ate tingullin qe tregon se erdhi mesazh, e nganjeher nuk e ben.. ke ndonji mendim?
  tek speaker esht lart ashensori, si dhe tek open volume mixer
   
 5. The.Naim

  The.Naim Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ka të bëj me njoftimet pasi ti je kyçyr në dy paisje, prandaj vetem tek njëra paisje arijnë njoftimet me zë..
   

Shpërndaje faqen

Loading...