1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per fanpage te Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga manutd, 18 Gusht 2023.

 1. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje per te gjithe,

  Kam nje faqe mirepo nuk me lejon qe ta bej publish, me thot qe ti shtoj te gjitha informacionet e faqes edhe pse te gjitha i kam te mbushura.

  Kur e preki Publish, e boj reload faqen perseri me shfaqet butoni Publish.
  Si mund ta rregulloj kete ne Facebook?

  Faleminderit per ndihmen
   
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  183
  dergo ni scren te shof qysh po ta qet...
   
 3. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  183
  A ki provu me bo qat faqe admin naj fb tjeter se munet me ndodh profili i ka fajet...
   
 5. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  E provova bro, mirepo prap edhe tek admini tjeter po e shfaq te njejten
   
 6. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ka dikush naj ide qysh mi rregullu kete problem? a mundet me qene problemi qe ka faqe te tjera me kete emer?
   
 7. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  183
  nuk dmth sen qe ka faqe te tjera me qat emer se gjdo faqe ka edhe fansa tjer qe hapin amo kontakto me supportin e fb qoja scren edhe kallxoja problemin qe e ki
   

Shpërndaje faqen

Loading...