1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per cfare arsye mora ban

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga zyberallulli, 8 Dhjetor 2018.

 1. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,

  Kerkoj nga stafi te dij arsyen e ban 1-mujore qe more, qe te pakten mos te bej prape te njejten shkelje.
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  shiko postet dhe i sheh
   
 3. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ma dergo me link postimin nqse e di se une spo gjej dot ku kam gabuar.
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  zyberallulli pëlqen postimin.
 5. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
 6. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  forumi besoj eshte krijuar per te qen te sinqert , korrekt dhe transparent por jo per mashtrime dhe gjesende ilegale qe kontribojn keq per t'gjithe ne, kshtu qe kur marrin vendime te tilla qofshin ligjore apo edhe ne internet ne uebfaqet si kjo une 100% i perkrahi.
  Jemi msuar dhe kemi pak ne gjak te behmi miljoner per 1 dit dhe kjo eshte metod e gabuar kur punon ne net.
  Po ashtu te shperndajm gjesende ilegale nuk e kemi problem dhe kjo eshte nje gjest shume i keq dhe i gabuar.
  Ne shume vedne tjeta bejn bashkpunime per te mir te gjithve ne ate vend qofshin ato biznese online ndersa per fat te keq une sjam i sigurt te bej bashkpunim me dike per shkak qe ndegjoj mashtrime te ndryshme ditore.
  Tani nese ke bere nje gabim vlla kerko falje sepse nuk eshte turp te kerkosh falje perkundrazi te ben te fort ne moralin qe ke.
   
  Universal dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 7. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  E di qe nuk eshte turp per te kerkuar falje. Kush tha qe une e doja per qellime te keqija database e gjendjes civile. Ate e kane permend komentuesit e tjere. Kur nuk e di arsyen perse une e kerkova mos flit kot duke na bo si moralist.
   
 8. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  shiqova postimin tend dhe e pash qe tema ishte e till e hapur nga ti.
  Une nuk desha te fyej ty te garantoj kete vetem se kam deshir qe nje forum te merr kahjen e duhur por jo edhe te fillohet te flitet per gjesende ilegale.
   
 9. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Meqe e ke pa postimin duhet ta kesh vene re qe une se kam kerkuar per gjera ilegale. Eshte nje anetar tjeter qe e ka permend dhe te cilit une nuk i kam kthyer pergjigje. ;)
   
 10. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
   
 11. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ore qeke interesant. Postimin e kam bere une dhe une e kam kerkuar database. Por kush tha qe e kam kerkuar per gjera te jashteligjshme. Shkruajten persona te tjere tek postimi im me poshte. Kaq te veshtire e ke ta kuptosh???
   

Shpërndaje faqen

Loading...