1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per blockchain.info

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga wolf_mc12, 6 Qershor 2017.

 1. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje djem.

  Kame nje problem gjat 6 orve te fundit me blockchain.info , nuk me vjen email nga kuleta per te konfirmuar qasjen e accountit time.

  Keni edhe ju te njejtin problem ?
   
 2. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Une sot e kom pas qit problem me Poloniex

  Po thot check your confirmation link before signing!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  ndodh shpesh ky sen,
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...