1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per blerjen e iphone 11

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 11 Shtator 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Si eshte mundesia me ble iPhone 11 Pro?
  Online e kam fjalen?
   
 2. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. JustE

  JustE Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Per mendimin tim prit derisa te vijn locally, pasi taksa mund ta rrise shum cmimin
   

Shpërndaje faqen

Loading...