1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per bateri te laptopit.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Liridon Gashi, 15 Nëntor 2017.

 1. Liridon Gashi

  Liridon Gashi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh, kam ble nje bateri per laptop dhe me del kjo ne foto. A ka nodnje problem nese vazhdoj kshtu a po jo ?

  bateria ka qen e perdorur.

  ne foto thot se bateria eshte low ndersa aty eshte 98% .
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...