1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per Artikull Te Paster ju rekomandoj

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga bilallizzz, 12 Janar 2023.

 1. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  655
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  73
  A te kan pranu ads me content nga ky web ?
   
 3. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, a mund te perdoresh ChatGPT per tu aprovuar ne Google AdSense?
  A ka provuar ndonje person
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  E shikoj pak të vështirë sepse chatgpt i merr artikujt nga faqe të ndryshme të cilat janë të njohura për Google.
   
 5. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po shifja nje tutorial rreth aprovimit te google adsense me ane te chatgpt... ajo metode qe perdornin ata ishte qe merrnin nje tekst te "X" website, artikulli qe eshte i lidhur me adsense dhe e rindertonin si tekst me chatgpt dhe e kthenin ate tekst ne gjuhen Urdu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...