1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per aprovim ne adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 22 Korrik 2023.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  320
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, a ka naj ide trik per mu aprovu ne adsense se nuk eshte ka ma aprovon webfaqen. E di qe artikujt duhet me qene kualitet dhe origjinal gjithashtu navigacioni i faqes, po po flas noj mnyr se sjem qe dijna me shkru artikuj :)

  Falemnderit.
   
 2. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  28
  Chatgpt
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  73
  A e ke testu edhe a te ka funksionu ty bro ?
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,156
  Pëlqimet:
  510
  Pikë nga trofetë:
  193
  ska tricke,
   
 5. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  320
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  thuj NUK DI TRICKE
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,156
  Pëlqimet:
  510
  Pikë nga trofetë:
  193
  Sja vlen me u marr me tricke long term gjithesesi ti e din
   
 7. aksham

  aksham Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  68
  Interesant mvjen ala ka njerz qe shkrujn ska tricke sja vlen anej knej nese i shihni postimet edhe para 5-6 vjetve tu than sja vlen me trika ndersa un krejt kto vjet me “trika” kam punu edhe ja pash hajrin krejt qka kam dasht me mri i kom mri, si long term si short term prap secili i ka ato synimet e veta po mos jau hupni njerzve vullnetin se si short si long term i mrin senet kur don, se krejt ju jon per me bo pare kerkush sosht per me ndreq ni sen per qef edhe me majt se e ka qef kshtuqe si short si long mos i hupni shpresat thjesht mos u dorzoni kur
   
  -K-M- dhe Florenc S. pëlqejnë postimin.
 8. ilmi

  ilmi Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Preshendetje jam pak jsh teme edhe se di a i thej rregullat e faqes por eshte nje peticion per te pranuar Kosoven ne google

  Politics often creates distance between countries, but technology is supposed to bring them together. In the case of Kosovo, it is the opposite.

  Despite being recognized as a country by the USA since 2008, the US company Google still doesn’t recognize Kosovo in its platforms, such as Play Store, YouTube, Google Ads, etc.

  Let’s add Kosovo to all Google’s products now, as it has been an independent country for over 15 years.
  https://chng.it/j8Fhfc8tth
   
 9. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Bie dakord me keto qe thua, po pse spo ndan asnje trick?
   
 10. aksham

  aksham Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  68
  Vlla me fol tash drejt trick smunesh me nda ti free edhe nvaret psh qfar trike per short term ti smunesh me shperndra trick se mbyllet ajo si psh un kam pas bin qe ska 3d edhe e gjeta menyren per cash out me mar btc e mu mshkoj 2 muj ajo edhe filloj tani me 3d lypke kod, psh me shperndra ti metoda t tilla sa kish mujt me zgat ajo as 2 jav e vlla secili kshyr me fitu vet, se edhe un per me gjet ato metoda e kam shfrytzu trunin e skam flejt tash me shperndra dikush me mar free kerkush se ban at
   
 11. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Kjo qe thua ti eshte ilegale. Dhe denohesh me burgim 20-30 vjet varesisht nga vendi

  Perdor kartela qe nuk posedojn 3D Secure(te vjedhura) , blen BTC me to dhe i ben cashout pastaj.
  Nese te vihen pas do jesh prapa grilave. (Mos harro se shumica e merchants jan duke i lene me ble shum persona dhe me pastaj po mbledhin prova per ti fut ne burgje).
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. aksham

  aksham Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  68
  Edi po ka shum vjet qe mirna me ket pun thjesht ruju ip devices edhe kur mos ban diqka emer tand shum leht osht me verifiku qfar do lloj konte online me emer tjeter devicen e gjun masi ban pun net prej europe ki lloj lloj edhe ato i gjun pasi e kryn punen
   
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Vertet mendon se jeni te pa detektushem ? E keni gabim te gjithe hakerat me fam boterore e kan shijuar denimin thjesht te sygjeroj ti ndalesh kto pune sepse demton njerzit e shkret. Jeto me etike fito me nder.

  Qdo te mire
   
  Poshnjari dhe beyourself pëlqejnë postimin.
 14. aksham

  aksham Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nuk thash se jam i pa detektushem po tregova historin tem, po kam edhe shok qe me dekada e bajn punen e njejt edhe kur burg skan bo, kam shok edhe nburg thjesht kujdesu per qato qe t thash e kur mos prek diqka nsistem t shtetit se qat her osht problem i madh me vjedh naj info a diqka se per persona si han as shtetit, un deshta veq me ju than qe mos jau hupni shpresat njerzve me ju than ska fitim ose nuk mundesh etj etj… kur diqka don e arin veq shfrytzo trunin.
  Jo vetem per kto pun po sho edhe per adsense e tjera qe dikush ka pyt meniher ju kan kthi pergjigje ska shanca se mer ban mos ashtu sen ban ndersa un kam ala adsense qe osht qel qe e kem sakatu para shum viteve me clickjack tjeter adsense qe kem kliki vet po ka edhe shum qe kena mar ban po kryesorja e kem mri at qe kena dasht
  Tjetra me casino ki shum shum menyra, me bonuse me arbitrage e shum tjera qe nuk lejohen po ka lloj lloj metoda per me bo naj lek tash un spo foli per personat qe nuk dojn mu mar me kto pun po ato qe sju intereson a fiton me nder apo pa nder
   
 15. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  320
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une kerkova trik per me u aprovu ne adsense. Tash jam tu e provu me chatgpt dhe disa AI tjer te shoh a po mundem me u aprovu.
   
 16. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,067
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  153
  Pse perdor adsens, shumica tani perdorin adskepeer dhe paguan super mire.
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 17. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  827
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Adskeeper super mire a ?
  Spedi :(
   
 18. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,067
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  153
  Un mendoj qe me mir se adsens nese flasim per social trafic, shumica jan te perdor adskepeer, un kam cpm 8$ ose 10$ me usa trafic
   
 19. futubox

  futubox Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Perdor heylink.me dhe aplikon per adsense ,dhe mund ta perdorsh dhe ne website tend personal kodin e adsense po e testoj un per momentin ta shikoj nese nuk marr ban do e shperndaj guiden
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 20. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  320
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  ani provoje, tregona qysh ka ec
   

Shpërndaje faqen

Loading...