1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per adsense problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 7 Prill 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  djema me 11 mars kodin e verifikimit adsenses ma kan nis
  amo nuk mka ardh
  qka po thuni me bo ?
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prit se vjen po tash corona e ka prap krejt boten
   
  arditiii pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...