1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per adsense me weba

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 6 Shkurt 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk e di juve po mua me eshte shfaqur njoftimi se edhe adsenset e vjetra jon bo me politiken e re , dmth secilin domain duhesh me bo n review jo si ka qen perpara me perdor n sa dush weba . po juve?
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Njejt vlla. same shit u bo edhe per tvjetrat.
   
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  yep, same!
   
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po, ky sistemi i ri i verifikimit te domainave mka blloku shum!
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,651
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83

Shpërndaje faqen

Loading...