1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Per adsense me payoneer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Liridon Gashi, 11 Korrik 2018.

 1. Liridon Gashi

  Liridon Gashi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  tung, a ka naj kush adsense qe mundeson me lidh me payoneer me shit ?
  e di qe eshte jasht rregullores me shit ads ktu, po nese ka let me kontakton ne pm .

  flm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...