1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Per Adsense Albania kush ka ?

Tema tek 'Depo' e hapur nga RexhepS, 2 Korrik 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  Vetem deshta me diskutu edhe me pyet qe nqs dikush prej antarve
  ka Adsense me shtet Albania qe nuk po punon me to pra qe nuk i duhet
  te komentoj ose te me kontaktoj
  Faleminderit
   
 2. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Kom une permi 50 copa, edhe mundem me i hap edhe te rreja po i shes 120euro copen.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Do te kontaktoj shum shpejt veq pres edhe tjer
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,729
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  243
  50 copa i ki broo , ruj doo se mduhet mu vlla .. okejj
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,611
  Pëlqimet:
  689
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kjo eshte arsyeja google per shtetin albania i ka bo rregullat ma strikte.
   
 6. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Pom vjen shume keq, po google me shtetin Albania i ka blloku per shkak te clickjack e keqperdorimeve. Keqperdorim nuk eshte kjo pasi kam 50 accounta me emra te ndryshem, te cilat asnjehere nuk jane kyqur nga nje kompjuter.
  Sa i perket kecperdorimeve une shume mire i di rregullate googleadsense :)
   
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ju kisha lut mos me bo debat ktu veq kush ka mudnet me komentu dhe pastaj un i lajmrona vet
   
 8. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk lejohet shitja (apo blerja) e llogarive adsense në forum.
  Është e qartë që këtu po kërkohet të blihen dhe shiten llogari.
  Një tjetër problem është tema në vendin e gabuar.
   
 9. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  1.nuk te pyetem sen
  2.Kush po te thot qe jom tu ble un google adsense a po te shkrun najkun a ?
  3.Tema osht mu ne vendin e duhur sepse po diskutojm
  4.Sdi pse veq kqyrni shqiptart me korigju dikon kishe po boj diqka
  pa e qel temen e dita qe ka me pas ksi komente
  amo un spo blej adsense se me kon tu ble shkoj ne sektorin blej
  amo po diskutojm ktu
  Edhe nqs adminat e shohin temen se i ka thy rregullat le ta mbyllin e jo me ardh ti kishe po na kallxon qka me bo
  se i kom lexu rregullat para teje mos ta nin hiq
   
 10. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ky eshte nje forum publik, besoj se kjo eshte e mjaftueshme.
  Kjo eshte me se e qerte, Ke nje oferte nga Ardit5 kurse pergjigja jote eshte "Do te kontaktoj shum shpejt veq pres edhe tjer". Pret te tjere cfare? Oferta?
  Cfare po diskutoni? Cmimin? Kush ofron me lire?
  Mos paragjyko shqiptaret per gabimet qe ben.
  Edhe nje here, nuk lejohet shit-blerja e llogarive adsense.
  Nuk ka rendesi kush te thote. Eshte e qarte qe ti me qellim ke thyer rregulloren. Gjithashtu nuk ka rendesi kur e lexon rregulloren, rendesi ka ta zbatosh ate.
   
  phoenix pëlqen postimin.
 11. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Po te them edhe njeher dhe osht hera e fundit
  Veq e qita si diskutim qe me dit kush ka Google Adsense Albania
  Kur e kom shkru aty ju kontaktoj aty veq un edhe zoti nalt e din per qka e kom shkru ju kontaktoj
  tash a jom tu e pyet a e ki me pin a pa pin a kom me ja ble a qka aty osht pun e jemja sepse ne pm
  mundesh gjethqka me bo o shok
  Edhe se po thu ne sektorin e gabum ? Kallxom ku duhet me kon kjo tem sipas teje pasi qe po e sho se ti mdoket i paske kriju kto rregulla e jo Adminat haha
  E a e diskutojm per qmime a per qka ne ket tem ty ste duhet fare
  tash perse nuk ki ti qka me bo ton diten e hin e komenton pldh neper tema me kqyr ku po gjon gabime
  un kom pun ma te menqura me bo
  Edhe 1 her jom tut thon
  Edhe npaq te boj kjo tem me shit blerje ty maspari ska qka te intereson hiq
  +te tregova qysh tek o puna se skom qef mu hap fort kishe mu bo i dijshem
  se dihet ajo krejt qka dim e qka sdim
  Un Adsense nuk thash kurkun nuk e kom permen qe po blej adsense shiko mir lexo temen 3-4 her
  e ti e paske msu qat rregull qe ndalohet shit blerja e tash vjen ktu kishe po di diqka
  Jo veq ty po krejt ata qka vin ktu kishe mem kallxu mu rregullat e forumit e a o nsektorin e gabum a qysh a tek
  un kom fakte jaran se un nforum nuk hi ktu me shit mend e kishe po komentoj neper krejt temat me bo poste
  se nuk merr sen pre postev se sje neper foruma tjer
  Edhe nkofsha ka blej Google Adsense un nuk thash qe blej un thash trego kush ka masnej dal ja blej ne fb nashta
  ne forum sja blej se e kom lexu un at rregullore moti kaher
  E ti kqyr del gjej naj antar qe se ka lexu rregulloren hala e msoja masi po e dishe
  KK
   
 12. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Une po heq dore, eshte humbje kohe.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 13. Claydee

  Claydee Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje te gjithe si jeni,,une jam nje anetare i ri ne forum dhe km mare disa info qe skisha per ti marre kurre,,,ama e kam nje hall anetare te grupit,,kam nje website,,dhe dua ta lidh me google adsense per te fituar lek se per momentin ashtu e kam nje hall,,,ama kam 2 muaj spo me ndihmon kurrkush,,,n.q.s e vini doren ne zemer me ndihmoni cfare hapash duhet te ndjeke ta lidh me adsense ose a ka ndonje kompani tjeter qe mund ta lidh e te fitoj sepse un jam i ri ne internet dhe nuk kam shume informacione si te veproje,,shume faleminderit kush me nihmon mos te pres dhe nja ca muaj te tjera kot do ja di shume per nder atij qe me ndihmon!!!
   
 14. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje
  Me Google Adsense problem niher vlla
  sepse shum zor osht me aprovu me shtet albania
  mirpo edhe me naj shtet tjeter ste kisha thon sepse edhe me gjermani jau kan blloku acc pa thy ndonje rregull
  shiko ki tema qysh me fitu ne forum besoj se te ndihmojn vetem lexo
   
 15. endritsada

  endritsada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  53
  O vlla na shqiptart t lindun jem me ja gjet gabimet dikujt edhe me korigju.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 16. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  A i ki te verifikume
   
 17. Claydee

  Claydee Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16

  Po me nje kompani te sic esht adsense,,nuk mund te me thoni nje qe te mund te aplikoj dhe fiton mire?
   
 18. Flamur Zena

  Flamur Zena Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese i ben 50 dollar mundesh me i marr permes paypal ose Check posta.
   
 19. Claydee

  Claydee Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Te lutemm mund te na i tregosh hapat qe duhet te ndjekim per tu lidhur me kete mundesi tjeter
   
 20. Claydee

  Claydee Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Dhe na jep disa detaje se sja kam iden fare,,,duhet te kemi adrs Youtube a si?
  me trego disa hapa n.q.s mundesh
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...